Nasze realizacje » Audi S3 | Milltek Sport

Dokonane modyfikacje
Wizualne
Mechaniczne
 

                                                                            

 
 
  • Układ wydechowy Milltek Sport Cat-back Non-resonated z końcówkami Black Ceramic GT80

Seryjne osiągi w Audi S3 nie pozostawiają wiele do życzenia, inaczej jest jednak z firmowanym przez Audi układem wydechowym. Rozwiązanie proponowane przez producenta auta jest pozbawione jakichkolwiek cech sportowych. Na szczęście nasz klient, posiadacz tego świetnego hot hatcha zdecydował się to zmienić.

Zaproponowaliśmy montaż układu wydechowego marki Milltek Sport składającego się z przelotowej sekcji środkowej usuwającej tłumik środkowy i nowego tłumika końcowego. Całość wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Średnica rur układu zostala zwiększona z seryjnych 58 mm do 76 mm co daje znaczącą poprawę w przepływie spalin. Układ wydechowy zakończony jest pięknie wyglądającymi podwójnymi końcówkami pokrytymi czarną, ceramiczną powłoką. Całość idealnie komponuje się z białym lakierem nadwozia.

Efekt modyfikacji okazał się więcej niż zadowalający i śwetnie udało się wydobyć sportowy dźwięk z 4-cylindrowej jednoski napędowej. Teraz auto nie tylko jeździ, ale też brzmi tak jak przystało na model z oznaczeniem S.2018 © UNT Tuning-Center

tel.: 58 380 11 20

Nasz adres:

ul. Lubowidzka 41

80-174 Gdańsk